4 orbitalne narzędzia do cięcia, o których musisz wiedzieć

Aby osiągnąć większą produktywność, orbitalne narzędzia tnące zmienią sposób, w jaki działasz.

Narzędzia do cięcia orbitalnego zostały zaprojektowane w celu zwiększenia dokładności, powtarzalności i produktywności, co pozwala operatorom pracować przez dłuższy czas.

Ultra Torq oferuje produkty do cięcia orbitalnego AXXAIR, które są wysokiej jakości narzędziami do produkcji rur, gwarantującymi precyzję za każdym razem.

Dlaczego narzędzia do cięcia orbitalnego firmy AXXAIR?

Cięcie orbitalne przy użyciu narzędzi AXXAIR jest szybsze i bardziej wydajne niż przy użyciu innych konwencjonalnych narzędzi tnących, a jakość cięcia jest gwarantowana.

Dzięki cięciu orbitalnemu możecie Państwo uzyskać:

  • Idealnie proste cięcia rury bez zmęczeniaCzyste cięcia bez zadziorówSzybkie cięcie (narzędzia AXXAIR potrzebują tylko ok. 30 sekund, w przeciwieństwie do standardowego 1:30)Powtarzalny proces bez błędówSystem może być bez problemu obsługiwany przez wykwalifikowanego pracownikaInwestycja na okres 15+ latZamortyzowana w ciągu jednego rokuZwiększenie produktywności.

3 główne powody, dla których orbitalne narzędzia tnące AXXAIR są wiodące w branży

1. Wydajność

Narzędzia do cięcia orbitalnego AXXAIR można szybko i łatwo skalować do ukosowania i spawania orbitalnego, co zwiększa elastyczność i produktywność.

2. Jakość

Wysoka jakość cięcia gwarantowana jest przez przecinarki orbitalne, w których tarcza piły obraca się wokół rury. Dzięki temu geometria rury pozostaje nienaruszona bez żadnych zniekształceń, zaciskania lub sił tnących.

3. Mobilność

Narzędzia do cięcia orbitalnego AXXAIR są przenośne, łatwe do przenoszenia i zastosowania w warsztacie lub na budowie.

Najnowocześniejsze narzędzia do cięcia orbitalnego na rynku

Od ponad 16 lat firma AXXAIR projektuje i dostarcza użytkownikom narzędzia o najwyższej jakości. Ulepszenia w programie narzędzi do cięcia orbitalnego CCx22 zaowocowały gruntownym przeglądem produktu i dodaniem czterech rewolucyjnych narzędzi tnących: 122, 172, 222 i 322.

Ulepszenia, których można oczekiwać od programu do cięcia orbitalnego AXXAIR

Dzięki czterem nowym produktom w programie narzędzi do cięcia orbitalnego CCx22 jakość jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, a stabilność została drastycznie poprawiona. Oto ulepszenia, których możecie się Państwo spodziewać w modelach 122, 172, 222 i 322.

  • Łatwa obsługa - dodano "ucho do podnoszenia", aby ułatwić obsługę w warsztacie lub na budowie.Wytrzymałość - bardziej efektywny system mocowania (+30%) z bezkońcową śrubą łączącą się bezpośrednio z blokadą krzywkową.Łatwa konserwacja i kontrola - wewnętrzne elementy mocujące są smarowane za pomocą smaru.Doskonałe uszczelnienie przed wiórami - ulepszony system uszczelnienia przed wiórami, a wszystkie części obrotowe są wbudowane w korpus.Brak zniekształceń rur - mocowanie koncentryczne, szczęki podstawowe i pomocnicze ze stali nierdzewnej w standardzie.Precyzja cięcia - prostopadłość <0,25 mm.Redukcja wibracji i wydłużenie żywotności ostrza - zoptymalizowana odległość ostrza od szczęk (2mm-16mm)Zdolność cięcia - do grubości ścianki 12,7 mmSkalowalność - obcinarkę orbitalną można przekształcić w ukosowarkę orbitalną i spawarkę.Ciągłe użytkowanie - elektryczne uszczelnienie obrotowe z kablem zapobiegającym skręcaniu dla zwiększenia produktywności.Łatwa obsługa i transport - wszystkie silniki AXXAIR dostarczane są w indywidualnych walizkach wraz z towarzyszącymi im narzędziami.

Zakup następnego urządzenia AXXAIR od Ultra Torq

Celem firmy Ultra Torq jest dostarczanie naszym klientom w całej wschodniej Kanadzie oszczędnych rozwiązań systemów orbitalnych.

Bez względu na to, czy tną Państwo rury czy przewody rurowe, Ultra Torq posiada największy i najbardziej wszechstronny zapas najnowszych orbitalnych narzędzi tnących AXXAIR. Dowiedz się więcej na: http://solidnenarzedzia.eu

Powiązane artykuły