Top 5 niemieckich marek elektronarzędzi

Kto według Ciebie jest najlepszy jeśli chodzi o wysokie narzędzia? Jeśli jesteś doświadczonym stolarzem, powinieneś znać niemieckie marki elektronarzędzi, takie jak Bosch, Metabo, SKIL, Stihl i FESTOOL. Poniżej znajduje się lista wprowadzenia niemieckich popularnych producentów elektronarzędzi.

Marka Bosch

Bosch to niemiecka firma inżynieryjno-elektryczna oferująca szeroki asortyment elektronarzędzi dla przemysłu budowlanego. Założona w 1886 roku pod inną nazwą, obecna nazwa Bosch została przyjęta w 1937 roku i od tego czasu urosła do jednej z najbardziej popularnych nazw na świecie. Bosch jest głównym dostawcą rozwiązań technologicznych i serwisowych na świecie.

Po uregulowaniu ogromnej ilości godzin pracy, które doprowadziły do tak wielkiej produkcji, w 1913 roku Bosch wyprodukował reflektory dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma Bosch rosła w siłę i w 1917 roku została zarejestrowana. W latach 1926-1927 Bosch produkował wycieraczki do szyb samochodowych. W tym samym roku Bosch wyprodukował pierwszą wiertarkę elektryczną, a w 1932 roku - radio samochodowe. W 1926 r. Bosch rozpoczął produkcję wycieraczek, a w 1927 r. pomp wtryskowych do oleju napędowego. W 1932 roku Bosch kupił od firmy Junkers & Co. produkcję urządzeń gazowych. W tym samym roku firma skonstruowała pierwszą akumulatorową wiertarkę elektryczną i zaprezentowała pierwsze radio samochodowe. Rozwój przedsiębiorstwa rozpoczął się wraz z pozyskaniem inwestorów, którzy w 1939 roku przekształcili je w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Bosch wykorzystuje technologię Silver Alloy do produkcji różnych produktów i usług Bosch ma na celu poprawę jakości życia konsumentów poprzez dostarczanie korzystnych i innowacyjnych rozwiązań. Zastosowanie technologii Silver Alloy do zmniejszenia korozji spowodowanej przez ciepło, a to zwiększa żywotność baterii i zapewnić Państwu długą żywotność usługi.

Niektóre z elektronarzędzi i marek zaprojektowanych i produkowanych przez firmę Bosch są podzielone na kategorie: brzeszczoty, frezy, głowice, noże i płytki oraz wiertła. Bosch oferuje najlepsze narzędzia tnące i ścierne. W trosce o jakość, Bosch opracowuje wszystkie produkty tak, aby zapewniały najwyższą wydajność i maksymalny czas obsługi.

Czujnik tlenu, wtryskiwacz paliwa, radio samochodowe z funkcją cyfrową to tylko niektóre z produktów, które pojawiły się w XXI wieku. W 2003 roku powstała wkrętarka, w której skład wchodzi akumulator litowo-jonowy.

Bosch jest liderem w dostarczaniu elektronarzędzi na rynek. Firma jest zdeterminowana, aby utrzymać swoją reputację producenta najnowocześniejszych narzędzi, co przejawia się w ciągłym unowocześnianiu sprzętu. Główną misją marki jest skupienie się na innowacji i produkcji masowej, nie przejmują się zbytnio konkurowaniem z innymi firmami, ponieważ znaleźli swoją niszę.

Marka Metabo

Metabo ma tradycję firmy rodzinnej, została założona w Niemczech w 1924 roku, firma skupiła się na różnych elektronarzędziach. Metabo kieruje swoją ofertę do profesjonalistów, ale ich produkty mieszczą się również w zakresie przeciętnego konsumenta za umiarkowaną cenę.

Metabo produkuje pełną gamę produktów, w tym młoty udarowe, wiertarki udarowe, wyrzynarki, młoty wyburzeniowe, szlifierki, strugarki i szlifierki i tak dalej.

Marka SKIL

Począwszy od 1921 roku w Nowym Orleanie, od wynalazku przedłużenia dodawania mechanicznej rotacji do ostrzy maczety - który później zostałby przekształcony w pierwszą na świecie elektryczną piłę ręczną - przez Edmonda Mitchella i Josepha W. Sullivana. Szlifierki zostały przekształcone w elektrycznie napędzane narzędzia dla przemysłu. W 1952 roku firma SKILSAW zmieniła nazwę na Skil Corporation. W ciągu połowy dekady swojej działalności jako firma produkująca elektronarzędzia wprowadziła wiele innowacji w zakresie narzędzi, przekształcając je w jednostki zasilane elektrycznie.

W 1924 roku jest pierwszą przenośną pilarką tarczową, pionierem w stosowaniu napędu ślimakowego i obudowy silnika z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Dziś można ją znaleźć praktycznie na każdym placu budowy w Ameryce.

Poza konkretnym zestawem cech, których szukasz, jednym z najważniejszych czynników decydujących o zakupie pilarki jest to, jak czuje się ją w rękach. SKIL jest jedną z najwygodniejszych i najlepiej wyważonych pilarek. Nie ma żadnych detali, które przeszkadzałyby w płynnym działaniu regulacji skosu.

Dlatego, jeśli chcesz kupić piłę do pracy, wysoko polecam elektronarzędzia Skil.

Innowacyjność w przystępnej cenie jest główną misją tej firmy elektronarzędzi. Są one teraz ustawić na dostarczanie produktów, które wspierają inteligentną technologię, co ułatwia pracę przez każdego.

Marka Stihl

Stihl Założona w 1926 r., jest firmą wywodzącą się z Niemiec, która do dziś utrzymuje swoją główną siedzibę w Niemczech.

Rozwinęła się z mało znanego producenta pił łańcuchowych do najlepiej sprzedającej się marki pił łańcuchowych na świecie. Stihl jest bardziej zwinny, ma cieńszy rzaz i naprawdę szybko i z finezją przebija się przez drobne elementy, po prostu ogólnie jest dużo lepiej zaprojektowany.

Firma Stihl jest firmą produkującą narzędzia elektryczne, która specjalizuje się w przemysłowych piłach łańcuchowych, kultywatorach ziemnych, piłach i świdrach, które są tylko kilkoma z ich szerokiego katalogu produktów dostarczanych .

Historia firmy Stihl

Niemiecka firma z siedzibą w Waiiblingen w Niemczech, założona w 1926 roku. Jeden z największych światowych liderów w produkcji i wprowadzaniu innowacji w dziedzinie pilarek łańcuchowych. Samodzielnie produkuje własne pilarki łańcuchowe i prowadnice. Jest to firma rodzinna, której właścicielami są od niedawna członkowie pokolenia wywodzącego się od założyciela, Andreasa Stihla. Oferuje również ręczne elektronarzędzia, takie jak podkaszarka.

Piła łańcuchowa wyprodukowana przez założyciela zrewolucjonizowała konstrukcję piły. Do zasilania pilarki dodano elementy elektryczne, zwiększając wydajność stalowych ostrzy. Stało się to najwyższym standardem elektronarzędzia i zyskało prestiż na rynku przemysłowym, który stał się fundamentem jego wysokiej klasy produkcji. Rozwój ten zbiegł się w czasie z Wielkim Kryzysem, umożliwiając wyprzedzenie siły roboczej, która okazywała się nieefektywna ze względu na stan i dodatkowych robotników, którzy byli zaangażowani w tradycyjne piłowanie. Wehrmacht używał swoich pilarek w całej Europie.

Po zakończeniu wojny dominowało udoskonalenie materiałów, z których wykonane były pilarki oraz ich dostępność. Nadal działają one w pierwszym budynku, który został uszkodzony przez skutki wojny, aby zaopatrzyć swój kraj ojczysty.

Zapotrzebowanie na urządzenia do kształtowania krajobrazu i budownictwa w Brazylii i Stanach Zjednoczonych skłoniło firmę do rozszerzenia swojego zasięgu i wybudowania zakładów w obu tych krajach. W 1954 r. w wyniku połączenia innego elementu z piłą łańcuchową powstaje świder ziemny. W 1959 r. piła łańcuchowa staje się przenośna. Lata siedemdziesiąte to okres, w którym firma tworzy komponenty wspierające technologię elektrycznych pilarek łańcuchowych, wpływając w ten sposób na przemysł drzewny. Wprowadzanie marki do wielu krajów jest plagą lat 80-tych na całym świecie.

Marka FESTOOL

Festool został założony w 1925 roku, ponad 300 patentów i ponad 80 nagród za produkty i biznes dowodzą, że warto skupić się na tych zasadach.

Firma z siedzibą w Niemczech założona przez Alberta Freezera i Gottlieba Stoola w 1925 roku. Obecnie należy do Festool Group wraz z koncernem Co .KG. Jest to spółka zależna holdingu TTS. Odciąg pyłu jest głównym celem firmy, jeśli chodzi o systematyczną produkcję narzędzi. Firma produkująca elektronarzędzia występowała kiedyś pod nazwą Fezer & Stoll. Jej przenośna pilarka łańcuchowa była pierwszą tego typu na świecie w 1927 roku. Firma jest konsekwentna w produkcji elektronarzędzi od czasu opracowania pierwszej przenośnej piły w 1930 roku. Z biegiem lat firma dodawała kolejne funkcje do możliwości pilarki i szlifierki.

W latach 30. i 40. XX wieku firma skupiła się na udoskonaleniu konstrukcji szlifierki tarczowej. Dodano również mobilność narzędzia, aby ułatwić pracownikom dostęp do niego w dowolnym miejscu bez konieczności martwienia się o jego przenoszenie. W późnych latach 40. ponownie zwrócono uwagę na piłę, zwiększając głębokość cięcia, precyzję wskaźnika i wyrzutnik golenia bez pogorszenia jakości silnika. Od lat 50. do połowy lat 60. firma ta opracowała dodatkowe piły tarczowe, które oferowały więcej możliwości optymalizacji pozycjonowania. Wprowadzenie przenośnych szlifierek, które nie wytwarzały pyłu, zostało zaoferowane na rynku przemysłowym na początku lat 70. Lata 80-te to rewolucyjny okres, w którym pilarka tarczowa została połączona z pierwszą szyną prowadzącą w linii produkcyjnej. Od tego czasu wyprodukowano szeroki asortyment nowych narzędzi, który przetrwał do XXI wieku - od wiertarki akumulatorowej, przez wyrzynarki wahadłowe, po odkurzacze mobilne i wiele innych. Najnowszym narzędziem jest narzędzie oscylacyjne wyposażone w mocny silnik, który zapewnia najwyższą jakość cięcia w niszy.

Firma produkuje precyzyjne narzędzia do obróbki drewna, więc chociaż piła jest znacznie bardziej skomplikowana niż konkurencja, to łatwość obsługi i intuicyjne sterowanie i regulacja sprawiają, że błyszczy w tej kategorii. Festool produkuje kilka bardzo ładnych narzędzi, ale w większości zastosowań ustępuje swojemu konkurentowi, firmie Bosch.

 

Wszystkie powyższe niemieckie marki elektronarzędzi wykonują pracę nieco lepiej i każda z tych marek jest bardzo podobna. Następnie inne i każdy użytkownik ma swoje własne upodobania lub niechęci z wszystkich marek. Byłoby to bardzo trudne zadanie mając jeden, który jest łatwy w użyciu, światło, i dostarcza najlepszą pracę może sprawić, że najlepszy z trudnej pracy.Wydaje się, że w wielu przypadkach wybór w marek sprowadza się do funkcji i czuć. Powyżej nadzieja może pomóc Ci znaleźć właściwą opcję, i właściwą markę.

Powiązane artykuły